Zapraszamy do licytacji charytatywnych

Do naszej fundacji trafia wiele darów od przyjaciół i znajomych. Są to bardzo często atrakcyjne i unikalne pamiątki, które powinny zainteresować przede wszystkim miłośników piłki nożnej; - koszulki z oryginalnymi autografami Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, Krzysztofa Piątka czy Wojciecha Szczęsnego, - koszulki polskich klubów z ekstraklasy i niższych lig z autografami wszystkich piłkarzy danego zespołu, - koszulki pamiątkowe w przeszklonych ramach, które znakomicie prezentują się wisząc na ścianie. Wszystkie środki ze zlicytowanych przedmiotów przeznaczamy na pomoc bezpośrednią dla naszych podopiecznych i realizację działań statutowych. Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie. Do aktualnych licytacji możesz przejść klikając na przycisk "licytacje" w nagłówku strony.

2019-04-02